Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Nagłówek

Aktualności

Kwalifikacja do zawodowej służby wojskowej

Informujemy, że Jednostka Wojskowa w Żaganiu pragnie zakomunikować o planowanych rozmowach kwalifikacyjnych dotyczących naboru do zawodowej służby wojskowej.

Opłata skarbowa od zaświadczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach informuje, iż jako organ administracji publicznej zobowiązany jest do stosowania ustawy z dnia 16 listopada 2016r. o opłacie skarbowej (t.j. Dz.U. z 2016r. poz....

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie!

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie! - zarejestruj się przez internetowy system rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Masz talent - brakuje Ci kwalifikacji - możemy zorganizować dla Ciebie ciekawe szkolenie indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach może zorganizować szkolenia indywidualne w ramach realizowanych projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Harmonogram wypłat świadczeń

Harmonogram wypłat świadczeń w banku PKO i agencjach PKO.

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach za uzyskanie w 2017 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie pomorskim.

Konkurs na „Pamiętniki bezrobotnych”

Zapraszamy w imieniu organizatorów – Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGM z Warszawy, do wzięcia udziału w konkursie dla osób, które doświadczyły bezrobocia.

Zezwolenie na pracę sezonową

Od 1 stycznia 2018 r. znowelizowana ustawa o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy wprowadza nową możliwość zatrudniania w Polsce cudzoziemców na zasadach pracy sezonowej – zezwolenie na pracę sezonową.

Oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemców

Od 1 stycznia 2018 r., w zakresie powierzania pracy na stanowiskach nieobjętych przepisami o zezwoleniu na pracę sezonową, obowiązywać będą oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi (do 6 miesięcy w ciągu 12 miesięcy, dla obywateli: Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy).

Nowe zasady zatrudniania cudzoziemców na polskim rynku pracy

Od 01.01.2018 r. nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy zmienia dotychczasowe przepisy związane z zatrudnianiem cudzoziemców. W związku z tym w dniu 07.12.2017 r....

Wyświetlanie 11 - 20 z 25 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę