Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Nagłówek

Aktualności

Giełda Pracy - sprzedawca

Zapraszamy osoby zainteresowane na giełdę pracy organizowaną dnia 28 maja 2018 r.

Zmiana adresów kont mailowych

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. ulegną zmianie adresy kont mailowych pracowników i sekretariatu Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach.

„Poznaj Urząd Pracy i zacznij działać” - spotkania informacyjne dla osób wchodzących na rynek pracy, w szczególności tegorocznych absolwentów

Na zajęciach nabędziesz wiedzę na temat form wsparcia jakimi dysponuje urząd, poznasz zasady współpracy w poszukiwaniu pracy oraz aktualne potrzeby lokalnego rynku pracy.

Prace interwencyjne - nadal trwa nabór wniosków

Przypominamy, że nadal trwa nabór Wniosków o organizowanie prac interwencyjnych.

Kwalifikacja do zawodowej służby wojskowej

Informujemy, że Jednostka Wojskowa w Żaganiu pragnie zakomunikować o planowanych rozmowach kwalifikacyjnych dotyczących naboru do zawodowej służby wojskowej.

Opłata skarbowa od zaświadczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach informuje, iż jako organ administracji publicznej zobowiązany jest do stosowania ustawy z dnia 16 listopada 2016r. o opłacie skarbowej (t.j. Dz.U. z 2016r. poz....

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie!

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie! - zarejestruj się przez internetowy system rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Masz talent - brakuje Ci kwalifikacji - możemy zorganizować dla Ciebie ciekawe szkolenie indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach może zorganizować szkolenia indywidualne w ramach realizowanych projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Harmonogram wypłat świadczeń

Harmonogram wypłat świadczeń w banku PKO i agencjach PKO.

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach za uzyskanie w 2017 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie pomorskim.

Wyświetlanie 1 - 10 z 20 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę