Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Nagłówek

Aktualności

Work@PL - Praca w Polsce

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw Unii Europejskiej? Weź udział w Work@PL!

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnych po 30. roku życia

Informujemy, że z dniem 17.09.2018 r. zostanie uruchomiony proces naboru Wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Wrześniowe warsztaty

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach zaprasza wszystkie bezrobotne osoby na wrześniowe warsztaty. W szczególności zapraszamy tegorocznych absolwentów.

Filmy promujące zawody

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP prowadzi operację " Zawody branży mięsnej". W ramach działania zrealizowane zostało 6 filmów promujących następujące zawody: hodowca,...

„STOP BEZROBOCIU! Nowe kwalifikacje na dobry początek.”

Celem naszego projektu jest dostarczenie jego uczestnikom kompleksowego wsparcia w zakresie aktywizacji zawodowej, by wesprzeć ich w powrocie na rynek pracy i uzyskaniu zatrudnienia.

"Nowe szanse na rynku pracy" - kompleksowy program typu outplacement w województwie pomorskim

Jesteś zagrożony zwolnieniem, na wypowiedzeniu lub już straciłeś pracę? Mieszkasz na terenie woj. pomorskiego? Zdobądź nowe kwalifikacje i znajdź zatrudnienie!

Zmiana adresów kont mailowych

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. ulegną zmianie adresy kont mailowych pracowników i sekretariatu Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach.

Kwalifikacja do zawodowej służby wojskowej

Informujemy, że Jednostka Wojskowa w Żaganiu pragnie zakomunikować o planowanych rozmowach kwalifikacyjnych dotyczących naboru do zawodowej służby wojskowej.

Opłata skarbowa od zaświadczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach informuje, iż jako organ administracji publicznej zobowiązany jest do stosowania ustawy z dnia 16 listopada 2016r. o opłacie skarbowej (t.j. Dz.U. z 2016r. poz....

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie!

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie! - zarejestruj się przez internetowy system rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Wyświetlanie 1 - 10 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę