Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Tydzień Przedsiębiorczości - podsumowanie

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (12-18.11.2018) oraz Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości (14.11.2018), Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach przeprowadził cykl spotkań i warsztatów skierowanych do osób bezrobotnych, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz kobiet prowadzących własną...

Chcesz zostać przedsiębiorcą - możesz uzyskać wsparcie finansowe

W dniu 23 listopada 2018 r. przeprowadzony zostanie dodatkowy nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Aktywni zawodowo i społecznie

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach zaprasza osoby bezrobotne 45+ na warsztaty dedykowane osobom, które chcą na długo zachować dobrą kondycję i samopoczucie, chcą rozwijać kreatywność i dzielić się pasją z innymi, chcą być aktywne społecznie i zawodowo.

WYBIERAJ MĄDRZE - podsumowanie cyklu zajęć dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu kartuskiego

W październiku Doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach w ostatnich klasach szkół ponadpodstawowych powiatu kartuskiego przeprowadzali zajęcia „Bilans zasobów w planowaniu kariery zawodowej” w ramach przedsięwzięcia WYBIERAJ MĄDRZE.

Zapraszamy do udziału w poradzie grupowej „Planowanie w szukaniu pracy”

Na zajęciach zdobędziesz wiedzę na temat budowania kariery, nauczysz się jak skutecznie zaplanować poszukiwanie pracy, poznasz metodę SMART.

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę