Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Nowe zasady zatrudniania cudzoziemców na polskim rynku pracy

Od 01.01.2018 r. nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy zmienia dotychczasowe przepisy związane z zatrudnianiem cudzoziemców. W związku z tym w dniu 07.12.2017 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach zorganizowali spotkanie...

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie!

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie! - zarejestruj się przez internetowy system rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Koniec naboru wniosków o organizowanie i finansowanie prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach informuje, że w związku z zaangażowaniem limitu środków przeznaczonych na finansowanie w roku 2017 zatrudnienia bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych  -  z dniem 27 listopada 2017 r. zostaje zakończony proces naboru wniosków...

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości IDG

15 listopada 2017 r. odbył się Pomorski Dzień Przedsiębiorczości IDG promujący przedsiębiorczość w powiecie kartuskim, w tym indywidualną działalność gospodarczą. Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Starosty Kartuskiego Janiny Kwiecień.

Od 13 listopada 2017r. zmiana godzin wydawania biletów z numeratora na stanowisko dot. rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy!

W celu podniesienia jakości obsługi naszych klientów oraz dla usprawnienia rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy tutejszy Urząd od dnia 13 listopada 2017r. zmienia godziny wydawania biletów z numeratora na stanowisko dot. rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę