Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Nagłówek

Aktualności

Prace interwencyjne - rusza nabór wniosków

Informujemy, że z dniem 15.01.2018 r. zostaje uruchomiony proces naboru Wniosków o organizowanie prac interwencyjnych.

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie!

Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie! - zarejestruj się przez internetowy system rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Konkurs na „Pamiętniki bezrobotnych”

Zapraszamy w imieniu organizatorów – Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGM z Warszawy, do wzięcia udziału w konkursie dla osób, które doświadczyły bezrobocia.

Staż dla osób bezrobotnych - rusza nabór wniosków

Informujemy, że z dniem 02.01.2018 r. zostaje uruchomiony proces naboru Wniosków o zawarcie umowy o organizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

Zezwolenie na pracę sezonową

Od 1 stycznia 2018 r. znowelizowana ustawa o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy wprowadza nową możliwość zatrudniania w Polsce cudzoziemców na zasadach pracy sezonowej – zezwolenie na pracę sezonową.

Oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemców

Od 1 stycznia 2018 r., w zakresie powierzania pracy na stanowiskach nieobjętych przepisami o zezwoleniu na pracę sezonową, obowiązywać będą oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi (do 6 miesięcy w ciągu 12 miesięcy, dla obywateli: Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy).

Nowe zasady zatrudniania cudzoziemców na polskim rynku pracy

Od 01.01.2018 r. nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy zmienia dotychczasowe przepisy związane z zatrudnianiem cudzoziemców. W związku z tym w dniu 07.12.2017 r....

Koniec naboru wniosków o organizowanie i finansowanie prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach informuje, że w związku z zaangażowaniem limitu środków przeznaczonych na finansowanie w roku 2017 zatrudnienia bezrobotnych w ramach prac...

Od 13 listopada 2017r. zmiana godzin wydawania biletów z numeratora na stanowisko dot. rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy!

W celu podniesienia jakości obsługi naszych klientów oraz dla usprawnienia rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy tutejszy Urząd od dnia 13 listopada 2017r. zmienia godziny wydawania...

Koniec naboru wniosków o organizowanie i finansowanie zatrudnienia bezrobotnych do 30 roku życia

W związku z zaangażowaniem w całości limitu środków Funduszu Pracy przeznaczonych na dokonywanie w 2018 r. refundacji części kosztów związanych z zatrudnieniem młodych bezrobotnych w ramach ww. formy...

Wyświetlanie 1 - 10 z 24 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę