Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach


Nagłówek

Aktualności

Konkurs na „Pamiętniki bezrobotnych”

Zapraszamy w imieniu organizatorów – Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGM z Warszawy, do wzięcia udziału w konkursie dla osób, które doświadczyły bezrobocia.

Spotkanie informacyjne „Przedsiębiorczość - sposobem na aktywność”

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na spotkanie informacyjne p.t. „Przedsiębiorczość – sposobem na aktywność”.

Chcesz zostać przedsiębiorcą - możesz uzyskać wsparcie finansowe

W dniach 4-5 wrzesień 2017 r. przeprowadzony zostanie drugi nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu rynku pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku zaprasza do nadsyłania prac w ramach V edycji konkursu na najlepsza pracę magisterską z zakresu rynku pracy.

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców

W dniach 28.08-01.09.2017 r. przeprowadzony zostanie trzeci nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i...

Szkolenia grupowe dla osób bezrobotnych

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby bezrobotne, z ustalonym II profilem pomocy. Szczegóły dot. tematyki oraz kryteriów rekrutacji zamieszczone zostały w planie szkoleń grupowych.

Nowy okres świadczeniowy programu „Rodzina 500+”

1 października rozpoczyna się nowy okres świadczeniowy programu „Rodzina 500+”.

Szkolenie i praca w zawodzie „Kierowca autobusu”

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach planuje przeprowadzenie dla osób bezrobotnych szkoleń: „Prawo jazdy Kat. D” oraz „Kwalifikacja wstępna przyśpieszona na przewóz osób”.

Staż dla bezrobotnych - rusza kolejny nabór wniosków

Informujemy, że z dniem 24.07.2017 r. ponownie uruchomiony zostanie proces naboru „Wniosków o zawarcie umowy o organizowanie stażu dla osób bezrobotnych".

Masz perspektywę pracy - brakuje Ci kwalifikacji - możemy zorganizować dla Ciebie szkolenie indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach informuje, że posiada środki finansowe na aktywizację zawodową osób bezrobotnych w ramach szkoleń indywidualnych.

Wyświetlanie 1 - 10 z 19 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę